Zastawa stołowa

Jakie talerze Luminarc są obecnie w modzie?

Oryginalne talerze Luminarc cenione są nie tylko za swoje walory użytkowe, ale również za oryginalny i niepowtarzalny design. Niektóre komplety mogą okazać się prawdziwymi dziełami sztuki, które okażą się najlepszą ozdobą stołu.

Szeroki i różnorodny wybór talerzy Lumianrc

Wbrew pozorom w dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem w sklepie Nettrading cieszą się nie tylko okrągłe talerze firmy Luminarc. Coraz większą popularność zdobywają talerze zakończone ostrymi kątami. Kwadratowe naczynia prezentują się bardzo profesjonalnie, dlatego też tak często można spotkać je w restauracjach na całym świecie. Jeżeli chodzi o sam design, to najlepszym wyborem są malowane talerze, które bez żadnego większego problemu można dobrać do każdego obrusu i dekoracji. Z praktycznego punktu widzenia najlepiej sprawdzi się uniwersalny talerz Luminarc, który będzie można wykorzystać przy każdej imprezie i przy wielu świętach. Godne polecenia są oczywiście gładkie talerze.

talerze firmy luminarc

Na co zwrócić uwagę?

Pamiętać należy o tym, że niestety nawet najlepsze jakościowo talerze Luminarc mogą się zniszczyć i potłuc, dlatego też warto postawić na zestawy, do których można dokupić pojedyncze modele. Wielu producentów sprzedaje talerze na sztuki, dzięki czemu bez potrzeby wydawania większych pieniędzy można uzupełnić swój zestaw. Dobrym pomysłem jest również to, aby zwrócić uwagę na sposób mycia talerzy. Godny uwagi jest talerz Luminarc, który bez problemu można myć w zmywarce. Problemy z myciem pojawiają się przede wszystkim przy malowanych ręcznie talerzach z dodatkowymi ozdobami.