Produkty

Kawa z syropem Monin na dobry początek dnia

Jeśli tak, jak ja uwielbiasz kawę, ale znudziła Ci się już taka zwykła z mlekiem, to koniecznie musisz spróbować czegoś nowego. Nie ma nic lepszego od aromatycznej, delikatnie słodkiej kawy z samego rana. Pozytywnie nastraja, dodaje energii i pobudza do działania. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie lepszy poranek?

Nie rezygnuj z kawy, eksperymentuj z jej smakiem

Jeśli jesteś kawoszem, ale mała czarna nie smakuje Ci już jak dawniej, to spróbuj poeksperymentować z jej smakiem. Wybierz swój ulubiony syrop, przyrządź swój ulubiony napój i delektuj się smakiem, jak w najlepszej kawiarni na świecie.

Wśród dodatków do kawy, które wzbogacają jej smak i nadają wyrazistego charakteru są syropy Monin. Możesz je dodać do espresso, latte czy nawet americano. Do wyboru masz wiele smaków, wśród których na pewno znajdziesz swój ulubiony.

Nie wiesz czy kawa z syropem będzie Ci smakować? Spróbuj na początek smaków dobrze znanych każdemu – wanilia, orzechowy, czekoladowy czy kokosowy. Kiedy już będziesz gotowy na bardziej wyszukane smaki, koniecznie wypróbuj karmelowy, imbirowy, z trzciny cukrowej, a nawet tiramisu.

Syrop z cukrem czy bez cukru?

Nie każdy lubi słodką kawę. Są tacy miłośnicy tego gorącego, pobudzającego napoju, którzy cukru w niej nie cierpią. Jeśli i Ty do nich należysz, to wcale nie znaczy, że musisz rezygnować z kawy wzbogaconej syropem. Po prostu wybierz taki, który cukru w swoim składzie nie zawiera.

Syropy zawierające cukier występują w większej ilości smaków i aromatów. Kawa z ich dodatkiem nie tylko rozpieszcza podniebienie i uwodzi zmysły, ale także jest rozkosznie słodka i dodaje energii.