Zastawa stołowa

Spożywanie piwa

Piwo to według wielu osób najpopularniejszy alkohol na całym świecie. Spożywamy go bardzo dużo szczególnie latem, kiedy chcemy ugasić pragnienie związane z wysokimi temperaturami. Spożywanie piwa w Polsce kojarzy nam się najbardziej z wielkimi kuflami, które są modne nie tylko u nas, ale także u naszych zachodnich sąsiadów Niemców. Pokale do piwa to w specjalny sposób wykonane szklanki, z których pije się najczęściej piwo z dodatkiem chmielu z Ameryki, owoców i wielu innych dodatków, których na co dzień w przeciętnym lagerze nie zobaczymy. 

Pokale do piwa

Kiedy zastanawiamy się z jakiej szklanki pić piwo możemy w prosty i szybki sposób sprawdzić listę dostępnych pokali na wielu popularnych stronach. Pokale są przypisane do piw i w zależności od mocy, a także koloru piwa i użytych składników powinniśmy ich używać odpowiednio. Piwo modne jest szczególnie w Europie i spożywamy go tutaj miliony litrów każdego roku, a browary radzą sobie dzięki temu na rynku rewelacyjnie i notują rekordowe przychody.

Wizyta w pubie

Szczególnie w wielu pubach możemy zobaczyć jak wiele rodzajów pokali posiadają barmani i jak dużo piw są nam w stanie zaserwować. Dzięki dostępności piw na całym świecie i świetnej komunikacji pomiędzy browarami możemy już spróbować piw z najdalszych zakątków świata i zaczerpnąć sporo inspiracji. W Polsce bardzo dobrze mają się także popularni piwowarzy domowi, którzy często startują ze swoimi piwami w różnego rodzaju konkursach i zaskakują w pozytywny sposób dodawanymi do nich składnikami.
Pokale do piwa dostępne w ofercie sklepu Nettrading.pl.