Sprzęt do kuchni

Zamrażarka uw8

Zamrażanie mięsa oraz warzyw pomaga nie tylko znacznie przedłużyć termin ważności, ale również zachować witaminy oraz składniki odżywcze. Zamrażarka whirlpool uw8 f2y wbi f https://sklep.gkpge.pl/zamrazarka-uw8-f2y-wbi-f jest świetnej jakości sprzętem, który zużywa naprawdę mało energii. Posiada klasę energetyczną A++, a to oznacza, że w porównaniu do gorszych klas pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Warto zauważyć, że zamrażarka może pracować także w niskiej temperaturze.

Niska temperatura


Wystarczy temperatura przekraczająca 10 stopni Celsjusza, dlatego nie ma żadnego problemu, jeżeli będziesz chciał postawić zamrażarkę w piwnicy lub w innym pomieszczeniu, które nie jest dobrze ogrzewane przez cały rok. Szczególnie przydatna jest także funkcja kostkarki, która umożliwia tworzenie kostek lodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili będziesz mógł się napić idealnie schłodzonego, orzeźwiającego napoju. Nie będziesz musiał już posługiwać się woreczkami z lodem, które niestety są mało poręczne i zajmują dużo miejsca.

Szybkie zamrażanie


Warto zauważyć, że zamrażarka posiada także funkcję szybkiego zamrażania, która umożliwia gwałtowne obniżenie temperatury, dzięki czemu produkty są mrożone w znacznie krótszym czasie niż normalnie. Dla osób, które posiadają dużo mrożonek pozytywna będzie informacja o pojemności zamrażarki. Posiada ona aż 260 litrów wolnego miejsca, które umożliwia zamrożenie mięsa oraz warzyw i pieczywa dla całej rodziny na naprawdę długi okres.