Akcesoria

Moc i atrybuty lokówki

Każda lokówka posiada swoją moc, dzięki której wiemy z jak silnym i wydajnym sprzętem mamy do czynienia. Bardzo często od mocy jest zależna cena i im ta pierwsza wartość jest wyższa, tym cena również szybuje w górę. Podstawowymi atrybutami najnowszych modeli lokówek są wykonane ze świetnych materiałów wałki, które są do tego bardzo dużo i pozwalają wykonać w szybszym tempie fryzury, o których kiedyś kobiety mogły tylko pomarzyć. Panie, które mają słabszą strukturę włosa i są one cienkie, muszą uważać na to, by w wysokiej temperaturze jaką wytwarza lokówka, nie przesuszyć ich zbyt mocno. Mogą mieć później tendencję do częstego wypadania, a tego żadna kobieta by z całą pewnością nie chciała.

Zmiana fryzury

lokówki

Kobiety pokazujące się często w większym towarzystwie, czują potrzebę częstego zmieniania swojej fryzury, by na każdym spotkaniu zaskoczyć swoich współpracowników bądź kontrahentów czymś zupełnie nowym. Do wykonywania dużej ilości innego rodzaju loków potrzebny jest jednak dobrej jakości sprzęt i zwykła lokówka może w tym aspekcie nie być wystarczająco funkcjonalna. Jeśli mamy odpowiednie fundusze i aspekt finansowy nie jest żadną przeszkodą, to nic nie powinno nam stanąć na drodze, by kupić model wymarzonej lokówki. Dobra lokówka to taka, której obudowa nie nagrzewa się, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych poparzeń. Warto również zwrócić uwagę, by nagrzewała się w mniej więcej 30 sekund.

Tempo nagrzewania się lokówki jest szczególnie ważne dla pań pracujących w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Nie mogą sobie one pozwolić na żadne obsuwy czasowe, gdyż w kolejce często czeka kilka następnych klientek, które chciałyby zostać obsłużone jak najszybciej. W lokówkach przydatny jest również silnik bezszczotkowy, który działa szybciej i sprawniej, a lokówki są dzięki niemu bardziej ciche. Każda z pań robiących sobie nową fryzurę nie powinna również zapomnieć o poprawnym wyregulowaniu temperatury. Każde włosy są bowiem innej grubości i potrzebują one indywidualnych ustawień. Dużo z takich produktów dostępnych jest w sklepie Sferis.